Francúzsko
21.02.01, 23 rokov
21.02.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Esther Bataille vs. Camilla Scala - Vzájomné zápasy
03.04.18 | 1. kolo | Camilla Scala | Esther Bataille | 6-2, 1-6, 7-5 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Esther Bataille form & Camilla Scala form
Esther Bataille - posledné zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. June Bjork | 0-6, 0-1, - Esther Bataille - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Jade Bornay | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Elena Michel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.23 štvrťfinále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Morane Meyers | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 6-75, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Sarah Hawkshaw | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-1, Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu |
Camilla Scala - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
27.07.19 semifinále | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.07.19 štvrťfinále | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detail zápasu |