Mauricius
04.10.96, 27 rokov
04.10.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Emmanuelle De Beer vs. Camilla Scala - Vzájomné zápasy
24.11.16 | 2. kolo | Camilla Scala | Emmanuelle De Beer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Emmanuelle De Beer form & Camilla Scala form
Emmanuelle De Beer - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | - | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Tsereteli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Mia Jurasic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.05.17 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Marija Jovicic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.11.16 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.11.16 2. kolo | vs. Camilla Scala | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.16 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Grand Baie - tvrdý | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Vasanti Shinde | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Grand Baie - tvrdý | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Nicole Dzenga | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
La Reunion - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Pauline Payet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Mathilda Malm | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.04.16 1. kolo | vs. Natalie Cvackova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Gaida | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Sophia Bursulaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Nelise Verster | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Algiers - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.15 2. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Margot Mercier | 4-6, 7-61, 6-74 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
24.08.15 2. kolo | vs. Fiona Codino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo | vs. Paula Mocete-Talamantes | Paula Mocete-Talamantes - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
La Possession - tvrdý | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Sofia Sabljarevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.15 2. kolo | vs. Ilze Hattingh | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Camilla Scala - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.19 2. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.19 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
06.09.19 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
27.07.19 semifinále | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.07.19 štvrťfinále | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | detail zápasu |