ZÁPAS
26.08.19 | kvalifik. | Camilla Rosatello | Xenia Knoll | 6-4, 3-1, - skreč | W25 Verbier | antuka |
ŠTATISTIKY
Camilla Rosatello | Xenia Knoll | |
1. podanie % | 27/42 (64%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 11/17 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/15 (33%) | 9/17 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 14/34 (41%) | 16/42 (38%) |
Vyhrané body celkom | 40/76 (53%) | 36/76 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
1-0 | Xenia Knoll | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Camilla Rosatello | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-0 | Xenia Knoll | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Camilla Rosatello | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Xenia Knoll | |
4-3 | Xenia Knoll | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Camilla Rosatello | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Xenia Knoll | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Camilla Rosatello | 0-0 | |
1-0 | Xenia Knoll | |
Camilla Rosatello | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
3-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Camilla Rosatello vs. Xenia Knoll - Vzájomné zápasy
26.08.19 | kvalifik. | Camilla Rosatello | Xenia Knoll | 6-4, 3-1, Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | W25 Verbier | antuka |
04.07.11 | 1. kolo | Xenia Knoll | Camilla Rosatello | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Torino | antuka |
Camilla Rosatello form & Xenia Knoll form
Camilla Rosatello - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Xenia Knoll - posledné zápasy
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
06.10.19 finále | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
29.11.18 štvrťfinále | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.18 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | - Xenia Knoll - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.11.18 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - skreč | detail zápasu | |
10.11.18 štvrťfinále | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |