ZÁPAS
16.02.15 | 1. kolo kval. | Camilla Rosatello | Martina Caregaro | 7-5, 3-6, 6-4 | Kreuzlingen | koberec |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Camilla Rosatello vs. Martina Caregaro - Vzájomné zápasy
24.05.23 | 2. kolo | Camilla Rosatello | Martina Caregaro | 6-71, 6-0, 4-0, Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | W60 Grado | antuka |
24.06.20 | 1. kolo | Camilla Rosatello | Martina Caregaro | 3-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | All Lower | antuka |
16.02.15 | 1. kolo kval. | Camilla Rosatello | Martina Caregaro | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Kreuzlingen | koberec |
Camilla Rosatello form & Martina Caregaro form
Camilla Rosatello - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Martina Caregaro - posledné zápasy
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 štvrťfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu |