INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cristina Ene vs. Camilla Rosatello - Vzájomné zápasy
18.10.17 | 1. kolo | Camilla Rosatello | Cristina Ene | 7-67, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Cristina Ene form & Camilla Rosatello form
Cristina Ene - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Johana Markova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 7-61, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 7-63, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Ines Ibbou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.19 štvrťfinále | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Camilla Rosatello - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |