ZÁPAS
07.07.14 | 1. kolo | Cagla Buyukakcay | Veronica Cepede Royg | 6-2, 6-3 | Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Cagla Buyukakcay | Veronica Cepede Royg | |
1. podanie % | 44/64 (69%) | 48/66 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/44 (70%) | 22/48 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/20 (30%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 35/66 (53%) | 27/64 (42%) |
Vyhrané body celkom | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cagla Buyukakcay vs. Veronica Cepede Royg - Vzájomné zápasy
18.10.19 | štvrťfinále | Cagla Buyukakcay | Veronica Cepede Royg | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | W60 Szekesfehervar | antuka |
26.09.19 | 2. kolo | Cagla Buyukakcay | Veronica Cepede Royg | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | W60+H Valencia | antuka |
23.06.15 | 1. kolo kval. | Veronica Cepede Royg | Cagla Buyukakcay | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | London | tráva |
07.07.14 | 1. kolo | Cagla Buyukakcay | Veronica Cepede Royg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Cagla Buyukakcay form & Veronica Cepede Royg form
Cagla Buyukakcay - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Lea Nilsson | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Jessica Pieri | 7-65, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu |
Veronica Cepede Royg - posledné zápasy
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Bendigo - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
27.11.21 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.21 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
17.11.21 2. kolo | vs. Diane Parry | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
13.11.21 finále | vs. Anna Bondar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.21 semifinále | vs. Diane Parry | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.21 štvrťfinále | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.21 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo | vs. Qiang Wang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.21 štvrťfinále | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Indy De Vroome | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | detail zápasu |