ZÁPAS
29.06.15 | 1. kolo | Cagla Buyukakcay | Anna Gabric | 6-1, 6-4 | Stuttgart Vaihingen | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cagla Buyukakcay vs. Anna Gabric - Vzájomné zápasy
29.06.15 | 1. kolo | Cagla Buyukakcay | Anna Gabric | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Stuttgart Vaihingen | antuka |
Cagla Buyukakcay form & Anna Gabric form
Cagla Buyukakcay - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Anna Gabric - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |