ZÁPAS
20.03.19 | 1. kolo | Cagla Buyukakcay | Alexandra Damaschin | 6-3, 6-0 | W25 Canberra | antuka |
ŠTATISTIKY
Cagla Buyukakcay | Alexandra Damaschin | |
1. podanie % | 27/37 (73%) | 38/52 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 27/52 (52%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkom | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Cagla Buyukakcay | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cagla Buyukakcay | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Cagla Buyukakcay | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Cagla Buyukakcay | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cagla Buyukakcay | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alexandra Damaschin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Cagla Buyukakcay vs. Alexandra Damaschin - Vzájomné zápasy
20.03.19 | 1. kolo | Cagla Buyukakcay | Alexandra Damaschin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W25 Canberra | antuka |
Cagla Buyukakcay form & Alexandra Damaschin form
Cagla Buyukakcay - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Alexandra Damaschin - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - skreč | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.19 štvrťfinále | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.19 1. kolo | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | detail zápasu |