ZÁPAS
09.02.17 | 2. kolo | Brenda Njuki | Sofya Golubovskaya | 6-2, 7-65 | Sharm El | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Brenda Njuki | Sofya Golubovskaya | |
1. podanie % | 45/57 (79%) | 53/89 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/45 (62%) | 30/53 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 44/89 (49%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body celkom | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 0 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Brenda Njuki vs. Sofya Golubovskaya - Vzájomné zápasy
09.02.17 | 2. kolo | Brenda Njuki | Sofya Golubovskaya | 6-2, 7-65 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Brenda Njuki form & Sofya Golubovskaya form
Brenda Njuki - posledné zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | - | detail zápasu | |
25.10.17 1. kolo | vs. Ida Ferding | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
18.10.17 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 4-6, 7-611 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
11.10.17 2. kolo | vs. Harmony Tan | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
04.09.17 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 0-6, 2-1, - Brenda Njuki - skreč | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.07.17 2. kolo | vs. Jennifer Timotin | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.07.17 semifinále | vs. Vera Zvonareva | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.17 štvrťfinále | vs. Jennifer Timotin | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
06.07.17 2. kolo | vs. Verena Hofer | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
04.07.17 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lund - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Anna Signe Rasmussen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Alice Matteucci | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.06.17 2. kolo | vs. Karoline Kurz | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.17 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.05.17 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.17 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.17 1. kolo | vs. Inci Ogut | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Dominique Covington | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Raaholdt | 3-3, - Brenda Njuki - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.02.17 2. kolo | vs. Shelby Talcott | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.17 1. kolo | vs. Sandra Ortevall | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.02.17 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-78 | detail zápasu |
Sofya Golubovskaya - posledné zápasy
W25 Minsk - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Vlada Koval | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 6-75, 6-2, 7-610 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Jelena Lukic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Natasha Palha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
27.05.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Makhira Alimova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Dakar - tvrdý | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Maria Marfutina | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
05.08.17 štvrťfinále | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.17 2. kolo | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Julia Rosenquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
27.07.17 štvrťfinále | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.17 2. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-0, 6-4 | detail zápasu |