ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Bojana Marinkovic | Natalie Augustinova | 6-4, 6-2 | W25 Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.01.03, 21 rokov
29.01.03, 21 rokov
Bojana Marinkovic vs. Natalie Augustinova - Vzájomné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Bojana Marinkovic | Natalie Augustinova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Prerov | antuka |
Bojana Marinkovic form & Natalie Augustinova form
Bojana Marinkovic - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Natalie Augustinova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detail zápasu |