Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
19.05.01, 22 rokov
19.05.01, 22 rokov
Bojana Klincov vs. Tina Vlajic - Vzájomné zápasy
01.07.18 | 1. kolo kval. | Bojana Klincov | Tina Vlajic | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Bojana Klincov form & Tina Vlajic form
Bojana Klincov - posledné zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.23 štvrťfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
05.03.23 finále | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
02.12.22 štvrťfinále | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Tina Vlajic - posledné zápasy
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.20 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-62, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Andjelka Andric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Bo Luttikhuis | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 0-6 | detail zápasu |