ZÁPAS
15.05.10 | 1. kolo kval. | Bojana Jovanovski | Klaudia Gawlik | 6-1, 6-0 | Warsaw | antuka |
ŠTATISTIKY
Bojana Jovanovski | Klaudia Gawlik | |
1. podanie % | 19/38 (50%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/19 (89%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/19 (68%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/30 (73%) | 8/38 (21%) |
Vyhrané body celkom | 52/68 (76%) | 16/68 (24%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
01.04.92, 32 rokov
11 741 $
01.04.92, 32 rokov
11 741 $
Bojana Jovanovski vs. Klaudia Gawlik - Vzájomné zápasy
15.05.10 | 1. kolo kval. | Bojana Jovanovski | Klaudia Gawlik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Warsaw | antuka |
Bojana Jovanovski form & Klaudia Gawlik form
Bojana Jovanovski - posledné zápasy
Tianjin - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Vera Lapko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Anita Wagner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Potapova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Jinan - tvrdý | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 3-0, Rosalie Van Der Hoek - skreč | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Zeleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Wimbledon - tráva | ||||
26.06.18 1. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Manchester - tráva | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Kimberly Birrell | 7-611, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Surbiton - tráva | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.18 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.18 2. kolo | vs. Shalimar Talbi | 7-63, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Taysia Rogers | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo | vs. Agnieszka Radwanska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
09.02.16 1. kolo | vs. Margarita Betova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.16 1. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
08.01.16 1. kolo kval. | vs. Veronica Cepede Royg | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Klaudia Gawlik - posledné zápasy
Tallinn - tvrdý I. | ||||
13.02.12 1. kolo kval. | vs. Anastasia Trubich | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.12 kvalifik. | vs. Darya Lebesheva | 7-65, 3-5, - Klaudia Gawlik - skreč | detail zápasu | |
Opole - koberec | ||||
07.11.11 1. kolo kval. | vs. Kim-Alice Grajdek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Piestany - antuka | ||||
15.08.11 kvalifik. | vs. Kristyna Hancarova | 6-73, 2-2, Kristyna Hancarova - skreč | detail zápasu | |
15.08.11 1. kolo kval. | vs. Marta Sramkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.11 1. kolo | vs. Martina Kubicikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.11 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ilawa - antuka | ||||
01.08.11 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.11 1. kolo | vs. Dagmara Baskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Palic - antuka | ||||
25.07.11 2. kolo | vs. Dana Machalkova | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.11 1. kolo | vs. Lucia Vrskova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.11 1. kolo kval. | vs. Antonia Markuskova | 0-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.11 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, - Klaudia Gawlik - skreč | detail zápasu | |
Nyiregyhaza - antuka | ||||
06.06.11 2. kolo | vs. Vaszilisza Bulgakova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.11 1. kolo | vs. Beatrice Cedermark | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
30.05.11 1. kolo | vs. Nadiya Kichenok | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.11 1. kolo kval. | vs. Paulina Petriskova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.11 kvalifik. | vs. Marina Hruba | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.10.10 1. kolo | vs. Ons Jabeur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
18.10.10 1. kolo | vs. Nicole Clerico | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Gliwice - antuka | ||||
30.08.10 1. kolo | vs. Teresa Malikova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.10 2. kolo | vs. Barbara Sobaszkiewicz | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
23.08.10 1. kolo | vs. Tereza Hladikova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Ilawa - antuka | ||||
02.08.10 1. kolo | vs. Teresa Malikova | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.10 2. kolo | vs. Veronika Domagala | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
31.05.10 1. kolo | vs. Anna Korzeniak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Olecko - antuka | ||||
24.05.10 1. kolo | vs. Katharina Holert | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
15.05.10 1. kolo kval. | vs. Bojana Jovanovski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
03.05.10 1. kolo | vs. Sandra Martinovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
12.04.10 1. kolo | vs. Ema Burgic Bucko | 3-6, 0-6 | detail zápasu |