ZÁPAS
31.12.18 | kvalifik. | Bianca Vanessa Andreescu | Laura Siegemund | 3-6, 6-3, 6-3 | Auckland | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Bianca Vanessa Andreescu | Laura Siegemund | |
1. podanie % | 67/97 (69%) | 55/78 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/67 (69%) | 37/55 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/30 (50%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 32/78 (41%) | 36/97 (37%) |
Vyhrané body celkom | 93/175 (53%) | 82/175 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bianca Vanessa Andreescu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bianca Vanessa Andreescu vs. Laura Siegemund - Vzájomné zápasy
31.12.18 | kvalifik. | Bianca Vanessa Andreescu | Laura Siegemund | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Auckland | tvrdý |
Bianca Vanessa Andreescu form & Laura Siegemund form
Bianca Vanessa Andreescu - posledné zápasy
Montreal - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Camila Giorgi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
08.07.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.23 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
06.07.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
27.06.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Berlin - tráva | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
27.03.23 4. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-70, 2-0, - Bianca Vanessa Andreescu - skreč | detail zápasu | |
26.03.23 3. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
13.03.23 3. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
11.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.23 1. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
04.02.23 semifinále | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 0-4, - Bianca Vanessa Andreescu - skreč | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Marta Kostyuk | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
04.01.23 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Laura Siegemund - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Daria Kasatkina | - Laura Siegemund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Katerina Siniakova | - Laura Siegemund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - skreč | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 štvrťfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |