INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Betina Stummer vs. Nadiya Kolb - Vzájomné zápasy
27.11.17 | 1. kolo kval. | Betina Stummer | Nadiya Kolb | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Milovice | tvrdý I. |
Betina Stummer form & Nadiya Kolb form
Betina Stummer - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 7-6 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Emma Hubekova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Lisa-Maria Moser | Lisa-Maria Moser - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Emily Welker | 6-2, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
20.07.18 semifinále | vs. Francesca Jones | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.18 štvrťfinále | vs. Katja Milas | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Tereza Koplova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Koelbl | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Lara Kaiser | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Molchanova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Vanesa Nikolovova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Nadiya Kolb - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detail zápasu |