ZÁPAS
12.01.17 | 1. kolo kval. | Bethanie Mattek-Sands | Silvia Soler-Espinosa | 6-3, 6-0 | Melbourne | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Bethanie Mattek-Sands | Silvia Soler-Espinosa | |
1. podanie % | 25/40 (63%) | 24/48 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/25 (80%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/48 (56%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkom | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Silvia Soler-Espinosa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Silvia Soler-Espinosa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Silvia Soler-Espinosa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Silvia Soler-Espinosa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bethanie Mattek-Sands | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Silvia Soler-Espinosa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Bethanie Mattek-Sands | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Silvia Soler-Espinosa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Silvia Soler-Espinosa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bethanie Mattek-Sands | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Silvia Soler-Espinosa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Bethanie Mattek-Sands vs. Silvia Soler-Espinosa - Vzájomné zápasy
12.01.17 | 1. kolo kval. | Bethanie Mattek-Sands | Silvia Soler-Espinosa | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Bethanie Mattek-Sands form & Silvia Soler-Espinosa form
Bethanie Mattek-Sands - posledné zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
07.11.22 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.22 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Davis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
26.09.21 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
25.08.21 2. kolo | vs. Shuai Zhang | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Nina Stojanovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Irina-Camelia Begu | 6-77, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Anna Blinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.21 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Shvedova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
05.02.21 2. kolo | vs. Anett Kontaveit | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Lara Arruabarrena | 2-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lexington - tvrdý | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Olga Govortsova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.20 kvalifik. | vs. Robin Anderson | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.06.20 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Monica Puig | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Silvia Soler-Espinosa - posledné zápasy
Charleston - antuka | ||||
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
10.02.19 | vs. Kurumi Nara | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
25.01.19 štvrťfinále | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Olga Govortsova | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.19 1. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
31.12.18 kvalifik. | vs. Danielle Lao | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Panova | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Danka Kovinic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
30.08.18 štvrťfinále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.18 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu |