ZÁPAS
22.08.11 | 1. kolo | Bermet Duvanaeva | Lana Groenvynck | 3-6, 6-1, 6-2 | Baulet Charleroi | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
29.07.93, 30 rokov
29.07.93, 30 rokov
Bermet Duvanaeva vs. Lana Groenvynck - Vzájomné zápasy
22.08.11 | 1. kolo | Bermet Duvanaeva | Lana Groenvynck | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Baulet Charleroi | antuka |
Bermet Duvanaeva form & Lana Groenvynck form
Bermet Duvanaeva - posledné zápasy
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
20.09.17 2. kolo | vs. Albina Khabibulina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Vergazova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Alina Lazareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Kim | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - tvrdý I. | ||||
25.02.13 1. kolo | vs. Shakhlo Saidova | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
25.02.13 2. kolo | vs. Yi Yang | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.13 2. kolo | vs. Asiya Dair | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.13 1. kolo | vs. Dinara Khalilova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-3, - Bermet Duvanaeva - skreč | detail zápasu | |
Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Elitsa Kostova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
15.10.12 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Anna Kechko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.12 2. kolo kval. | vs. Paula Kania | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
16.07.12 1. kolo | vs. Eugeniya Pashkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.12 kvalifik. | vs. Yelena Nemchen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
16.07.12 2. kolo | vs. Veronika Kapshay | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
09.07.12 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
02.07.12 1. kolo | vs. Dariya Berezhnaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.12 2. kolo | vs. Milena Zubkov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.12 štvrťfinále | vs. Stephanie Scimone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.12 semifinále | vs. Sandra Roma | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
25.06.12 2. kolo | vs. Marina Zhurba | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
25.06.12 štvrťfinále | vs. Stephanie Scimone | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.12 finále | vs. Yuliya Kalabina | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.12 semifinále | vs. Teodora Mircic | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.12 1. kolo | vs. Ella Leivo | 7-64, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
18.06.12 štvrťfinále | vs. Yuliya Kalabina | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Lana Groenvynck - posledné zápasy
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Andreea Mihai | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.11.12 1. kolo kval. | vs. Megane Bianco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.11.12 2. kolo kval. | vs. Sandra Honigova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
27.08.12 1. kolo kval. | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleroi - antuka | ||||
20.08.12 2. kolo kval. | vs. Alina Wessel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Josepha Adam | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
13.08.12 1. kolo kval. | vs. Sarah Finck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Elke Lemmens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zwevegem - antuka | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Steffi Distelmans | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
19.03.12 1. kolo kval. | vs. Paloma Mielgo | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
12.03.12 1. kolo kval. | vs. Laura Tanfin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portimao - tvrdý | ||||
13.02.12 1. kolo kval. | vs. Rosalia Alda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Baulet Charleroi - antuka | ||||
22.08.11 1. kolo kval. | vs. Jade Schoelink | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.11 1. kolo | vs. Bermet Duvanaeva | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.11 kvalifik. | vs. Charline Braidy | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
Westende Middlekerke - tvrdý | ||||
15.08.11 kvalifik. | vs. Michelle Werbrouck | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.11 1. kolo | vs. Isabel Rapisarda-Calvo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.11 1. kolo kval. | vs. India Maggen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.11 2. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Emilie Bacquet | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.11 1. kolo kval. | vs. Solene Ficheux | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
25.07.11 2. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
18.07.11 2. kolo kval. | vs. Steffi Distelmans | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.11 1. kolo kval. | vs. Catherine Chantraine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.11 1. kolo kval. | vs. Chantelle Rigozzi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.11 2. kolo kval. | vs. Steffi Distelmans | 1-6, 2-6 | detail zápasu |