ZÁPAS
06.06.19 | 2. kolo | Belinda Woolcock | Layne Sleeth | 6-2, 6-2 | W25 Bethany | antuka |
ŠTATISTIKY
Belinda Woolcock | Layne Sleeth | |
1. podanie % | 41/57 (72%) | 36/43 (84%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/41 (54%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané break-bally | 8/12 (67%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 32/43 (74%) | 28/57 (49%) |
Vyhrané body celkom | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Belinda Woolcock | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Belinda Woolcock | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Belinda Woolcock | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Belinda Woolcock | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Belinda Woolcock | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Belinda Woolcock | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Layne Sleeth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Belinda Woolcock | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Layne Sleeth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Belinda Woolcock | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Belinda Woolcock vs. Layne Sleeth - Vzájomné zápasy
06.06.19 | 2. kolo | Belinda Woolcock | Layne Sleeth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Bethany | antuka |
Belinda Woolcock form & Layne Sleeth form
Belinda Woolcock - posledné zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Amber Marshall | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Laura Ashley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
14.12.19 semifinále | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.19 štvrťfinále | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alison Bai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Maddison Inglis | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Olivia Rogowska | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Shilin Xu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
17.08.19 2. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.19 1. kolo kval. | vs. Nika Kukharchuk | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Concord - tvrdý | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Layne Sleeth - posledné zápasy
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maria Dominique Fuenzalida Higareda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Rhea Verma | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Louisa Chirico | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tori Kinard | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Annette Robertson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Cantrell Jessica Cantrell | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Wakana Sonobe | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Florentine Dekkers | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Katie Codd | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu |