Francúzsko
08.05.00, 23 rokov
08.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Clara Froget vs. Beatrice Lombardo - Vzájomné zápasy
13.11.17 | kvalifik. | Beatrice Lombardo | Clara Froget | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Clara Froget form & Beatrice Lombardo form
Clara Froget - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
22.01.18 kvalifik. | vs. Caroline Ilowska | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Andressa Souza | 3-0, Andressa Souza - skreč | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Elba Kasum | 6-1, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Beatrice Lombardo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Marseille - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Elyne Boeykens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Morgane Pons | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
08.03.16 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Sara Orellana | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Saint Martin - tvrdý | ||||
26.01.16 1. kolo | vs. Lilla Barzo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
20.01.16 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.16 1. kolo | vs. Karyn Guttormsen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
11.01.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Rita Atik | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
09.11.15 kvalifik. | vs. Rita Vilaca | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Olivia Rogowska | - | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
02.02.15 1. kolo kval. | vs. Apolline Rassat | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.15 2. kolo kval. | vs. Lenka Jurikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sousse - tvrdý | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Eva Zagorac | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Beatrice Lombardo - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Ines Nicault | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cordenons - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 6-4, 6-78, 11-9 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 3-6, 19-17 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Scala | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Padova - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 6-3, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Nastassja Burnett | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.19 1. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | - Beatrice Lombardo - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.02.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu |