INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Barbora Strycova vs. Greta Arn - Vzájomné zápasy
10.08.09 | štvrťfinále | Barbora Strycova | Greta Arn | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Trnava | antuka |
17.06.08 | 1. kolo kval. | Barbora Strycova | Greta Arn | 6-73, 6-3, 8-6 | detail zápasu | London | tráva |
26.02.07 | kvalifik. | Greta Arn | Barbora Strycova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | Acapulco | antuka |
Barbora Strycova form & Greta Arn form
Barbora Strycova - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 kvalifik. | vs. Madison Brengle | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Svetlana Kuznetsova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
20.10.20 1. kolo | vs. Ons Jabeur | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
30.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
16.09.20 2. kolo | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Kristyna Pliskova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
25.02.20 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo | vs. Petra Martic | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Amanda Anisimova | 7-63, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
08.01.20 2. kolo | vs. Alison Riske | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Greta Arn - posledné zápasy
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Katarzyna Piter | - Greta Arn - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - skreč | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |