Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova vs. Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang 07.08.2019

Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova vs. Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang 07.08.2019 - Rogers Cup - Toronto - porovnanie

ZÁPAS

07.08.192. koloBarbora Krejcikova/Katerina Siniakova Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang - nenastúpil(a/i) Canada Toronto tvrdý

ŠTATISTIKY

1
0-0Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang podáva
0-0
Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova podávaw/o
0-0
- nenastúpil(a/i)

Barbora Krejcikova
Česká republika
18.12.95, 24 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Rumunsko
03.03.89, 31 rokov







Raluca Olaru
Katerina Siniakova
Česká republika
10.05.96, 24 rokov




Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá

Čína
11.02.95, 25 rokov




Zhaoxuan Yang
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova vs. Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang - Vzájomné zápasy

07.08.192. koloBarbora Krejcikova/Katerina SiniakovaRaluca Olaru/Zhaoxuan Yang Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang - nenastúpil(a/i) detail zápasuCanada Toronto tvrdý

Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova - posledné zápasy

Qatar Doha - tvrdý
27.02.20
semifinále
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova4-6, 6-4, 10-12 prehradetail zápasu
26.02.20
štvrťfinále
vs. Cagla Buyukakcay/Laura Siegemund6-1, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo
vs. Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
29.01.20
semifinále
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 3-6 prehradetail zápasu
28.01.20
štvrťfinále
vs. Gabriela Dabrowski/Jelena Ostapenko3-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
27.01.20
3. kolo
vs. Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands7-5, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
25.01.20
2. kolo
vs. Kirsten Flipkens/Taylor Townsend3-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
23.01.20
1. kolo
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
China Shenzhen - tvrdý
11.01.20
finále
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng6-2, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
09.01.20
semifinále
vs. Sharon Fichman/Miyu Kato6-2, 6-1 výhradetail zápasu
07.01.20
štvrťfinále
vs. Cornelia Lister/Sabrina Santamaria6-0, 6-2 výhradetail zápasu
06.01.20
1. kolo
vs. Anna-Lena Friedsam/Margarita Gasparyan6-1, 6-2 výhradetail zápasu
China Shenzhen - tvrdý I.
31.10.19
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang3-6, 6-77 prehradetail zápasu
29.10.19
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 6-1, 5-10 prehradetail zápasu
27.10.19
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Austria Linz - tvrdý I.
13.10.19
finále
vs. Barbara Haas/Xenia Knoll6-4, 6-3 výhradetail zápasu
11.10.19
semifinále
vs. Viktoria Kuzmova/Yana Sizikova6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.10.19
štvrťfinále
vs. Nicola Geuer/Elixane Lechemia7-63, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Anna-Lena Friedsam/Varvara Lepchenko Anna-Lena Friedsam/Varvara Lepchenko/Zhaoxuan Yang - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
USA Cincinnati - tvrdý
15.08.19
štvrťfinále
vs. Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova5-7, 6-2, 6-10 prehradetail zápasu
14.08.19
2. kolo
vs. Jennifer Brady/Jessica Pegula6-3, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
Canada Toronto - tvrdý
11.08.19
finále
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs7-5, 6-0 výhradetail zápasu
10.08.19
semifinále
vs. Victoria Azarenka/Ashleigh Barty3-6, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
08.08.19
štvrťfinále
vs. Nadiya Kichenok/Abigail Spears6-1, 6-1 výhradetail zápasu
07.08.19
2. kolo
vs. Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang/Zhaoxuan Yang - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
United Kingdom London - tráva
12.07.19
semifinále
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu1-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
10.07.19
štvrťfinále
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs6-2, 7-61 výhradetail zápasu
08.07.19
3. kolo
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund7-66, 6-1 výhradetail zápasu
05.07.19
2. kolo
vs. Aliaksandra Sasnovich/Lesya Tsurenko4-1, Aliaksandra Sasnovich/Lesya Tsurenko - skrečvýhradetail zápasu
03.07.19
1. kolo
vs. Naiktha Bains/Naomi Broady7-5, 6-1 výhradetail zápasu

Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang - posledné zápasy

USA New York - tvrdý
01.09.19
2. kolo
vs. Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko3-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.08.19
1. kolo
vs. Jennifer Brady/Alison Riske6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
21.08.19
štvrťfinále
vs. Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic6-0, 1-6, 9-11 prehradetail zápasu
19.08.19
1. kolo
vs. Desirae Krawczyk/Alicja Rosolska6-1, 6-3 výhradetail zápasu
USA Cincinnati - tvrdý
12.08.19
1. kolo
vs. Anett Kontaveit/Maria Sakkari6-4, 2-6, 8-10 prehradetail zápasu
Canada Toronto - tvrdý
07.08.19
2. kolo
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova- Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang - nenastúpil(a/i) prehradetail zápasu
06.08.19
1. kolo
vs. Sofia Kenin/Anastasija Sevastova6-1, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
<