INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michika Ozeki vs. Ayumi Koshiishi - Vzájomné zápasy
05.09.19 | 2. kolo | Michika Ozeki | Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W25 Kyoto | tvrdý I. |
23.07.19 | kvalifik. | Michika Ozeki | Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Nonthaburi | tvrdý |
11.10.18 | 2. kolo | Michika Ozeki | Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Makinohara | koberec |
05.08.18 | kvalifik. | Ayumi Koshiishi | Michika Ozeki | 6-70, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Michika Ozeki form & Ayumi Koshiishi form
Michika Ozeki - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Ayumi Koshiishi - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu |