ZÁPAS
01.09.17 | 2. kolo | Aymet Uzcategui | Mirjam Bjorklund | 6-2, 1-6, 6-3 | Middelkerke | antuka |
ŠTATISTIKY
Aymet Uzcategui | Mirjam Bjorklund | |
1. podanie % | 57/92 (62%) | 54/80 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/57 (61%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/35 (49%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/80 (45%) | 40/92 (43%) |
Vyhrané body celkom | 88/172 (51%) | 84/172 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aymet Uzcategui vs. Mirjam Bjorklund - Vzájomné zápasy
01.09.17 | 2. kolo | Aymet Uzcategui | Mirjam Bjorklund | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Middelkerke | antuka |
Aymet Uzcategui form & Mirjam Bjorklund form
Aymet Uzcategui - posledné zápasy
Fed Cup - antuka | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
31.07.18 kvalifik. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.03.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | detail zápasu |
Mirjam Bjorklund - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
24.06.23 finále | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 štvrťfinále | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detail zápasu |