Japonsko
15.09.93, 30 rokov
18 757 $
15.09.93, 30 rokov
18 757 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rio Kitagawa vs. Ayla Aksu - Vzájomné zápasy
20.10.16 | 2. kolo | Ayla Aksu | Rio Kitagawa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
12.05.16 | 2. kolo | Ayla Aksu | Rio Kitagawa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
18.05.15 | 1. kolo | Ayla Aksu | Rio Kitagawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Rio Kitagawa form & Ayla Aksu form
Rio Kitagawa - posledné zápasy
Charleston - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - skreč | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nanao - koberec | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Taipei - tvrdý | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solo - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
19.06.18 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karuizawa - koberec | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - skreč | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.18 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.18 kvalifik. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Ayla Aksu - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detail zápasu |