Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Estónsko
28.02.02, 22 rokov
28.02.02, 22 rokov
Ayla Aksu vs. Carol Plakk - Vzájomné zápasy
14.01.20 | kvalifik. | Ayla Aksu | Carol Plakk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ayla Aksu form & Carol Plakk form
Ayla Aksu - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detail zápasu |
Carol Plakk - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Anna Jakovleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 3-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anthoula Panagiotou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Dement | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 kvalifik. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Karolina Hakala | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.16 kvalifik. | vs. Anastasiia Korolova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-0 | detail zápasu |