ZÁPAS
23.04.19 | kvalifik. | Aya El Sayed | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Aya El Sayed | Ilaria Sposetti | |
1. podanie % | 45/46 (98%) | 29/36 (81%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/45 (62%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané body z 2.podania | 1/1 (100%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/36 (69%) | 17/46 (37%) |
Vyhrané body celkom | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aya El Sayed | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aya El Sayed | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aya El Sayed | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aya El Sayed | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aya El Sayed | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aya El Sayed | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Egypt
31.05.01, 22 rokov
31.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
23.09.00, 23 rokov
23.09.00, 23 rokov
Aya El Sayed vs. Ilaria Sposetti - Vzájomné zápasy
23.04.19 | kvalifik. | Aya El Sayed | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Aya El Sayed form & Ilaria Sposetti form
Aya El Sayed - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
12.08.22 štvrťfinále | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-1, Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Karina Mohamed | 4-0, Karina Mohamed - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Patricie Kubikova | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lauren Proctor | 6-2, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Dasha Plekhanova | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Jana Elgebily | - | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.01.21 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sara Akid | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-3, 7-65 | detail zápasu |
Ilaria Sposetti - posledné zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |