ZÁPAS
20.08.19 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Andreea Velcea | 7-5, 6-2 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Aurora Zantedeschi | Andreea Velcea | |
1. podanie % | 56/75 (75%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/56 (54%) | 20/32 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/19 (58%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 34/75 (45%) |
Vyhrané body celkom | 69/129 (53%) | 60/129 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Andreea Velcea | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Andreea Velcea | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Andreea Velcea | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Aurora Zantedeschi | 4-4 | |
4-5 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
6-5 | Andreea Velcea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-0 | |
0-0, 0-30 | ||
2-1 | Andreea Velcea | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Andreea Velcea | |
0-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
01.01.01, 23 rokov
01.01.01, 23 rokov
Aurora Zantedeschi vs. Andreea Velcea - Vzájomné zápasy
20.08.19 | 1. kolo | Aurora Zantedeschi | Andreea Velcea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Aurora Zantedeschi form & Andreea Velcea form
Aurora Zantedeschi - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Andreea Velcea - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.20 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - skreč | detail zápasu |