ZÁPAS
30.01.12 | 1. kolo | Aurelie Vedy | Liga Dekmeijere | 6-4, 6-4 | Grenoble | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Aurelie Vedy | Liga Dekmeijere | |
1. podanie % | 61/70 (87%) | 41/63 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/61 (67%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 0/7 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/63 (38%) | 22/70 (31%) |
Vyhrané body celkom | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aurelie Vedy vs. Liga Dekmeijere - Vzájomné zápasy
30.01.12 | 1. kolo | Aurelie Vedy | Liga Dekmeijere | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Grenoble | tvrdý I. |
Aurelie Vedy form & Liga Dekmeijere form
Aurelie Vedy - posledné zápasy
Grenoble - tvrdý I. | ||||
30.01.12 2. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.12 1. kolo | vs. Liga Dekmeijere | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Fes - antuka | ||||
24.04.10 1. kolo kval. | vs. Laura Pous-Tio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
22.03.10 1. kolo | vs. Fernanda Faria | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.10 2. kolo | vs. Laura Thorpe | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
22.03.10 štvrťfinále | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Lutz - antuka | ||||
18.01.10 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
09.11.09 1. kolo | vs. Gloire Mfoumouangana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.09 2. kolo | vs. Manon Garcia | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almere - antuka | ||||
31.08.09 1. kolo | vs. Marcella Koek | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
10.08.09 1. kolo | vs. Eva Birnerova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monteroni - antuka | ||||
03.08.09 1. kolo | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 7-5, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Petange - antuka | ||||
20.07.09 1. kolo | vs. Johanna Larsson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zwevegem - antuka | ||||
13.07.09 2. kolo | vs. Iryna Bremond | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.09 1. kolo | vs. Elina Gasanova | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
06.07.09 1. kolo | vs. Ekaterina Dzehalevich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kristienhamn - antuka | ||||
22.06.09 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.09 1. kolo kval. | vs. Stephanie Vongsouthi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
02.05.09 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Dzehalevich | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Fes - antuka | ||||
27.04.09 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.09 2. kolo kval. | vs. Claudine Schaul | 6-3, 1-0, Claudine Schaul - skreč | detail zápasu | |
Civitavecchia - antuka | ||||
13.04.09 1. kolo | vs. Anna Floris | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Foggia - antuka | ||||
06.04.09 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.04.09 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
23.03.09 1. kolo | vs. Bianca Hincu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.03.09 2. kolo | vs. Silvia Disderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
16.03.09 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.09 2. kolo | vs. Nicola Geuer | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
02.03.09 1. kolo | vs. Claudine Schaul | 6-72, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
07.02.09 1. kolo kval. | vs. Maria Kondratieva | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Liga Dekmeijere - posledné zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Zyryanova | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 5-7, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Osuigwe | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Eisch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Spring - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Tatum Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Fernanda Elorrieta Flores | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Mary Lewis | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Lexington Reed | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Dallas - tvrdý | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Olivia Gram | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Taylor Nix | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Sophie Williams | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Olmos | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
11.01.22 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Rebekkah Gaines | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.21 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Gracie Epps | 6-2, 6-2 | detail zápasu |