Čína
27.09.97, 26 rokov
27.09.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Yifei Yang vs. Ashmitha Easwaramurthi - Vzájomné zápasy
02.10.17 | 1. kolo kval. | Ashmitha Easwaramurthi | Yifei Yang | 6-1, 7-61 | detail zápasu | Nonthaburi | tvrdý |
Yifei Yang form & Ashmitha Easwaramurthi form
Yifei Yang - posledné zápasy
Anning - antuka | ||||
08.09.18 kvalifik. | vs. Xinrui Liu | 4-6, 0-1, - Yifei Yang - skreč | detail zápasu | |
Luzhou - tvrdý | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Le Zhao | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Jiatian Qi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Luan - tvrdý | ||||
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Martyna Koczotowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Roong Sirinuntavitaya | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Sina Zuger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Lauren Marker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Chompoothip Jandakate | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Chin-Wei Chan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Thitirat Kanaphuet | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Sari Baba | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Alessia Di Pietro | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 0-6, - Yifei Yang - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 5-7, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.10.16 2. kolo | vs. Anna Maria Procacci | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ashmitha Easwaramurthi - posledné zápasy
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - skreč | detail zápasu |