Bielorusko
02.08.02, 21 rokov
02.08.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
24.12.99, 24 rokov
24.12.99, 24 rokov
Aryna Filistovich vs. Kristina Vasina - Vzájomné zápasy
10.06.18 | 2. kolo kval. | Aryna Filistovich | Kristina Vasina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Aryna Filistovich form & Kristina Vasina form
Aryna Filistovich - posledné zápasy
Minsk - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Polina Nazarchuk | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Hulevich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Vasina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Lebedeva | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Abramovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Maria Solnyshkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Kristina Vasina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Assel Tuzelbekova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Aryna Filistovich | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 2. kolo kval. | vs. Palina Babaryko | 6-1, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Eleanor Scarff | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Anapryienka Daniela | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 3-6, 1-6 | detail zápasu |