Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
07.07.98, 25 rokov
07.07.98, 25 rokov
Arlinda Rushiti vs. Lea Aiche - Vzájomné zápasy
16.06.18 | 1. kolo kval. | Arlinda Rushiti | Lea Aiche | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Klosters | antuka |
Arlinda Rushiti form & Lea Aiche form
Arlinda Rushiti - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Lea Aiche - posledné zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Erin Routliffe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Les - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
23.06.18 kvalifik. | vs. Anais Gabriel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Rebeka Kern | 2-6, 3-6 | detail zápasu |