ZÁPAS
25.10.19 | štvrťfinále | Arlinda Rushiti | Ana Bianca Mihaila | 7-5, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Arlinda Rushiti | Ana Bianca Mihaila | |
1. podanie % | 50/78 (64%) | 43/72 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/50 (72%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/28 (29%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/72 (50%) | 34/78 (44%) |
Vyhrané body celkom | 80/150 (53%) | 70/150 (47%) |
Dvojchyby | 12 | 4 |
Esá | 9 | 9 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Arlinda Rushiti | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Ana Bianca Mihaila | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 0-5 | |
0-0 | ||
1-5 | Ana Bianca Mihaila | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-40 | ||
4-5 | Ana Bianca Mihaila | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-5 | Ana Bianca Mihaila | |
0-0 | ||
6-5 | Ana Bianca Mihaila | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ana Bianca Mihaila | |
0-0, 0-15 | ||
Arlinda Rushiti | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Ana Bianca Mihaila | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Arlinda Rushiti | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
1-3 | Ana Bianca Mihaila | |
0-0 | ||
Arlinda Rushiti | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
Arlinda Rushiti | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Ana Bianca Mihaila | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arlinda Rushiti vs. Ana Bianca Mihaila - Vzájomné zápasy
25.10.19 | štvrťfinále | Arlinda Rushiti | Ana Bianca Mihaila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Arlinda Rushiti form & Ana Bianca Mihaila form
Arlinda Rushiti - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Ana Bianca Mihaila - posledné zápasy
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Oryna Stoliarchuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.19 štvrťfinále | vs. Eunhye Lee | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Katarzyna Pitak | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.19 semifinále | vs. Pei-Chi Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.19 štvrťfinále | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Catalina Pella | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Polina Monova | 3-0, Polina Monova - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Andreea Rosca | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu |