ZÁPAS
26.08.19 | kvalifik. | Arina Solomatina | Anna Lytneva | 7-5, 5-7, 10-6 | W25 Almaty | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Arina Solomatina | Anna Lytneva | |
1. podanie % | 44/83 (53%) | 44/76 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/44 (73%) | 25/44 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/39 (23%) | 6/32 (19%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 45/76 (59%) | 42/83 (51%) |
Vyhrané body celkom | 86/159 (54%) | 73/159 (46%) |
Dvojchyby | 25 | 10 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Anna Lytneva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Arina Solomatina | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-3 | Anna Lytneva | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arina Solomatina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Anna Lytneva | |
0-0 | ||
Arina Solomatina | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
Arina Solomatina | 4-5 | |
0-0, 40-40 | ||
5-5 | Anna Lytneva | |
0-0, 30-0, A-40[BP] | ||
6-5 | Anna Lytneva | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Arina Solomatina | 0-0 | |
1-0 | Anna Lytneva | |
Arina Solomatina | 1-1 | |
Arina Solomatina | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-3 | Anna Lytneva | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-3 | Anna Lytneva | |
Arina Solomatina | 2-4 | |
0-0, 15-0 | ||
Arina Solomatina | 5-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
5-5 | Anna Lytneva | |
0-0, 15-30 | ||
Arina Solomatina | 5-6 | |
0-0 | ||
5-7 |
3 | ||
Arina Solomatina | 2-0 | |
0-0, | ||
3-1 | Anna Lytneva | |
10-6 |
Rusko
08.07.01, 22 rokov
11 279 $
08.07.01, 22 rokov
11 279 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.05.02, 21 rokov
26.05.02, 21 rokov
Arina Solomatina vs. Anna Lytneva - Vzájomné zápasy
26.08.19 | kvalifik. | Arina Solomatina | Anna Lytneva | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | W25 Almaty | tvrdý |
Arina Solomatina form & Anna Lytneva form
Arina Solomatina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Anna Lytneva - posledné zápasy
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 0-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Sumin Kim | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Aysegul Mert | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Ariana Kolbassina | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Luna Huening | 6-1, 6-2 | detail zápasu |