Česká republika
05.07.99, 24 rokov
05.07.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Martina Kudelova vs. Arina Gabriela Vasilescu - Vzájomné zápasy
20.11.17 | kvalifik. | Arina Gabriela Vasilescu | Martina Kudelova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Martina Kudelova form & Arina Gabriela Vasilescu form
Martina Kudelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Arina Gabriela Vasilescu - posledné zápasy
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detail zápasu |