ZÁPAS
08.04.18 | 1. kolo kval. | Arantxa Rus | Reka-Luca Jani | 6-1, 6-1 | Lugano | antuka |
ŠTATISTIKY
Arantxa Rus | Reka-Luca Jani | |
1. podanie % | 27/41 (66%) | 33/46 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Arantxa Rus | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Arantxa Rus | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Arantxa Rus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Arantxa Rus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arantxa Rus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Reka-Luca Jani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arantxa Rus | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Arantxa Rus vs. Reka-Luca Jani - Vzájomné zápasy
04.04.19 | 2. kolo | Arantxa Rus | Reka-Luca Jani | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
08.04.18 | 1. kolo kval. | Arantxa Rus | Reka-Luca Jani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Lugano | antuka |
Arantxa Rus form & Reka-Luca Jani form
Arantxa Rus - posledné zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Victoria Azarenka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Petra Martic | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Ana Bogdan | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Elise Mertens | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Malene Helgo | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Dalma Galfi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Claire Liu | 6-1, 3-6, 0-3, - Arantxa Rus - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu |
Reka-Luca Jani - posledné zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu |