Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
29.11.90, 33 rokov
11 065 $
29.11.90, 33 rokov
11 065 $
Ekaterine Gorgodze vs. Anouk Delefortrie - Vzájomné zápasy
21.02.11 | 1. kolo | Anouk Delefortrie | Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ekaterine Gorgodze form & Anouk Delefortrie form
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Anouk Delefortrie - posledné zápasy
Charleroi - antuka | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Westende Middelkerke - tvrdý | ||||
13.08.12 1. kolo | vs. Amy Bowtell | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
06.08.12 1. kolo kval. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
30.07.12 1. kolo kval. | vs. Danielle Harmsen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Elke Lemmens | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zwevegem - antuka | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
02.07.12 2. kolo kval. | vs. Louise Boinay | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.12 kvalifik. | vs. Claire De Gubernatis | 3-6, 7-5, 3-1, Claire De Gubernatis - skreč | detail zápasu | |
02.07.12 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tessenderlo - antuka | ||||
02.04.12 1. kolo kval. | vs. Maria-Teresa Torro-Flor | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
12.03.12 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.12 2. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.10.11 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.10.11 2. kolo kval. | vs. Giulia Bruzzone | 7-68, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Apeldoorn - antuka | ||||
29.08.11 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baulet Charleroi - antuka | ||||
22.08.11 1. kolo | vs. Nicky Van Dyck | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Westende Middlekerke - tvrdý | ||||
15.08.11 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.11 1. kolo | vs. Alix Collombon | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.11 2. kolo | vs. Eva Wacanno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.11 1. kolo | vs. Bernice Van De Velde | 1-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
18.07.11 1. kolo | vs. Sofie Oyen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
04.07.11 1. kolo | vs. Emilie Bacquet | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.11 2. kolo | vs. Marion Gaud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
27.06.11 1. kolo kval. | vs. Elien Crombez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.11 kvalifik. | vs. Alice Balducci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
20.06.11 1. kolo | vs. Josanne Van Bennekom | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
13.06.11 1. kolo | vs. Eva Wacanno | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu |