ZÁPAS
24.07.19 | 1. kolo | Annick Melgers | Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | W15 Sandelfjord | antuka |
ŠTATISTIKY
Annick Melgers | Natalie Augustinova | |
1. podanie % | 41/80 (51%) | 58/92 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 32/58 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/39 (44%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 42/92 (46%) | 36/80 (45%) |
Vyhrané body celkom | 86/172 (50%) | 86/172 (50%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Annick Melgers | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Natalie Augustinova | |
0-0 | ||
Annick Melgers | 4-1 | |
4-2 | Natalie Augustinova | |
Annick Melgers | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0 | ||
Annick Melgers | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Natalie Augustinova | |
0-0 | ||
Annick Melgers | 1-2 | |
2-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Annick Melgers | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Annick Melgers | 2-5 | |
0-0 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Natalie Augustinova | |
Annick Melgers | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-15 | ||
Annick Melgers | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Annick Melgers | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Natalie Augustinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Annick Melgers | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Natalie Augustinova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Annick Melgers | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Holandsko
01.05.99, 24 rokov
12 052 $
01.05.99, 24 rokov
12 052 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.01.03, 21 rokov
29.01.03, 21 rokov
Annick Melgers vs. Natalie Augustinova - Vzájomné zápasy
24.07.19 | 1. kolo | Annick Melgers | Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | W15 Sandelfjord | antuka |
Annick Melgers form & Natalie Augustinova form
Annick Melgers - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - skreč | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
31.01.20 štvrťfinále | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 kvalifik. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu |
Natalie Augustinova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detail zápasu |