Ukrajina
05.04.96, 28 rokov
05.04.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
06.08.92, 31 rokov
06.08.92, 31 rokov
Valeriya Boyanovska vs. Anna Velica - Vzájomné zápasy
03.10.11 | kvalifik. | Anna Velica | Valeriya Boyanovska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Valeriya Boyanovska form & Anna Velica form
Valeriya Boyanovska - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
22.10.12 kvalifik. | vs. Alena Karpova | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.12 2. kolo kval. | vs. Naz Karagoz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.10.12 2. kolo kval. | vs. Katharina Negrin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Donetsk - tvrdý | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.10.11 2. kolo kval. | vs. Bianca Tepper | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.10.11 kvalifik. | vs. Anna Velica | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.11 2. kolo kval. | vs. Janine Sutter | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
29.08.11 1. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.11 2. kolo kval. | vs. Cristina Adamescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.11 1. kolo | vs. Ilinca Stoica | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
13.06.11 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - koberec | ||||
11.10.10 1. kolo | vs. Viktoria Yemialyanava | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.10 2. kolo | vs. Oksana Kalashnikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Anna Velica - posledné zápasy
Bastad - antuka | ||||
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Jennifer Hadjieva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
10.02.14 1. kolo kval. | vs. Hanna Borjeson | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.13 1. kolo kval. | vs. Maria Groener | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Enschede - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Ghislaine Van Baal | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
29.07.13 kvalifik. | vs. Kim Jana Hausler | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.13 1. kolo | vs. Daria Afanasyeva | 6-1, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
29.07.13 1. kolo kval. | vs. Olivia Pimia | 2-1, Olivia Pimia - skreč | detail zápasu | |
29.07.13 2. kolo | vs. Karen Barritza | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Cecilia Estlander | 7-611, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Eva Paalma | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Valladolid - tvrdý | ||||
15.07.13 2. kolo kval. | vs. Angela Leweurs | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bals - antuka | ||||
24.06.13 kvalifik. | vs. Luana Daus | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
24.06.13 2. kolo kval. | vs. Mihaela Ghioca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.13 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
17.06.13 2. kolo kval. | vs. Luana Stanciu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.13 kvalifik. | vs. Raluca Ciufrila | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.13 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.06.13 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.06.13 kvalifik. | vs. Morgane Pons | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.13 1. kolo kval. | vs. Claire Verwerda | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.13 2. kolo kval. | vs. Elien Crombez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Timisoara - antuka | ||||
20.05.13 kvalifik. | vs. Ema Polic | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.13 2. kolo kval. | vs. Sabina Elena Preda | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
13.05.13 kvalifik. | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.13 1. kolo kval. | vs. Catrine Landstrom | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
06.05.13 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.04.13 kvalifik. | vs. Iryna Shymanovich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
15.04.13 2. kolo kval. | vs. Lujza Ryskova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.13 kvalifik. | vs. Barbara Luz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.03.13 1. kolo kval. | vs. Rika Yamamoto | 6-2, 6-2 | detail zápasu |