Poľsko
15.12.97, 26 rokov
11 675 $
15.12.97, 26 rokov
11 675 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Paulina Jastrzebska vs. Anna Ureke - Vzájomné zápasy
18.09.17 | kvalifik. | Anna Ureke | Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Paulina Jastrzebska form & Anna Ureke form
Paulina Jastrzebska - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |