INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maya Tahan vs. Anna Ureke - Vzájomné zápasy
11.11.18 | semifinále | Anna Ureke | Maya Tahan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Maya Tahan form & Anna Ureke form
Maya Tahan - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
09.08.20 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Vanessa Ong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.04.19 štvrťfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Shahar Biran | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Anna Ureke - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu |