ZÁPAS
06.10.20 | 1. kolo | Anna Ureke | Marija Semenistaja | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anna Ureke | Marija Semenistaja | |
1. podanie % | 37/49 (76%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/37 (59%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 3/25 (12%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/47 (70%) | 21/49 (43%) |
Vyhrané body celkom | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Marija Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
16.09.02, 21 rokov
16.09.02, 21 rokov
Anna Ureke vs. Marija Semenistaja - Vzájomné zápasy
06.10.20 | 1. kolo | Anna Ureke | Marija Semenistaja | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Anna Ureke form & Marija Semenistaja form
Anna Ureke - posledné zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
15.04.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Marija Semenistaja - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | detail zápasu |