INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Teodora Stinga vs. Anna Ukolova - Vzájomné zápasy
21.11.17 | 1. kolo | Anna Ukolova | Teodora Stinga | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Teodora Stinga form & Anna Ukolova form
Teodora Stinga - posledné zápasy
Focsani - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
28.06.18 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Varvara Flink | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Linda Puppendahl | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Justyna Jegiolka | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.18 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 6-3, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.02.18 2. kolo kval. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.12.17 štvrťfinále | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.17 2. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.17 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.17 kvalifik. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Valeria Nikolaev | 0-5, - Teodora Stinga - skreč | detail zápasu |
Anna Ukolova - posledné zápasy
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.22 štvrťfinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.22 štvrťfinále | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |