INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Verena Hofer vs. Anna Siskova - Vzájomné zápasy
29.06.18 | štvrťfinále | Anna Siskova | Verena Hofer | 7-5, 6-72, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Verena Hofer form & Anna Siskova form
Verena Hofer - posledné zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 7-65, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
14.12.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.20 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
31.10.19 štvrťfinále | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Anna Popescu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Julieta Estable | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.03.19 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Julyette Steur | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.12.18 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Francesca Bullani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Chiara Giaquinta | 7-67, 7-62 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Sara Gambogi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Clarissa Gai | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
23.11.18 semifinále | vs. Amanda Carreras | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.18 štvrťfinále | vs. Alessia Truden | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.18 2. kolo | vs. Maria Masini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
08.11.18 štvrťfinále | vs. Anne Schaefer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Anna Siskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |