Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
14.05.02, 21 rokov
14.05.02, 21 rokov
Anna Siskova vs. Sofia Sokhetskaya - Vzájomné zápasy
08.04.18 | 1. kolo kval. | Anna Siskova | Sofia Sokhetskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Anna Siskova form & Sofia Sokhetskaya form
Anna Siskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Sofia Sokhetskaya - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Adel Ismagulova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Elina Sharipova | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Laylikhon Aliyeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Diana Shevchenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Kislyak | 3-6, 1-6 | detail zápasu |