ZÁPAS
29.10.20 | 2. kolo | Anna Siskova | Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-5, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anna Siskova | Gozal Ainitdinova | |
1. podanie % | 73/100 (73%) | 66/100 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 47/73 (64%) | 42/66 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/27 (44%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 44/100 (44%) | 41/100 (41%) |
Vyhrané body celkom | 103/200 (52%) | 97/200 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Siskova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Siskova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Siskova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Gozal Ainitdinova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Siskova vs. Gozal Ainitdinova - Vzájomné zápasy
29.10.20 | 2. kolo | Anna Siskova | Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
03.03.20 | kvalifik. | Gozal Ainitdinova | Anna Siskova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Antalya | antuka |
Anna Siskova form & Gozal Ainitdinova form
Anna Siskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Gozal Ainitdinova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detail zápasu |