ZÁPAS
09.10.19 | 1. kolo | Anna Siskova | Elizaveta Shebekina | 6-1, 6-3 | W15 Telavi | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Siskova | Elizaveta Shebekina | |
1. podanie % | 34/53 (64%) | 33/53 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/34 (65%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/53 (58%) | 22/53 (42%) |
Vyhrané body celkom | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Siskova | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-1 | Elizaveta Shebekina | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
5-1 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
0-1 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Siskova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 0-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Anna Siskova | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 6-3 | |
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
19.10.03, 20 rokov
19.10.03, 20 rokov
Anna Siskova vs. Elizaveta Shebekina - Vzájomné zápasy
09.10.19 | 1. kolo | Anna Siskova | Elizaveta Shebekina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
Anna Siskova form & Elizaveta Shebekina form
Anna Siskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Elizaveta Shebekina - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aiya Myrzakulova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-4, 2-2, Alyssa Reguer - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |