Ukrajina
11.12.04, 19 rokov
11.12.04, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
31.07.00, 23 rokov
31.07.00, 23 rokov
Anna Pinaieva vs. Sophia Fry - Vzájomné zápasy
01.09.19 | 2. kolo kval. | Anna Pinaieva | Sophia Fry | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Bucha | antuka |
Anna Pinaieva form & Sophia Fry form
Anna Pinaieva - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Valeryia Vasilyeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Sonya Kovalenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Sophia Fry | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Sophia Fry - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.22 kvalifik. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Singapore - tvrdý | ||||
20.05.19 kvalifik. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | detail zápasu |