ZÁPAS
11.07.17 | 1. kolo | Anna Morgina | Margarita Lazareva | 6-2, 6-1 | Moscow | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Morgina | Margarita Lazareva | |
1. podanie % | 30/45 (67%) | 24/40 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 23/40 (58%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané body celkom | 53/85 (62%) | 32/85 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Morgina vs. Margarita Lazareva - Vzájomné zápasy
11.07.17 | 1. kolo | Anna Morgina | Margarita Lazareva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Moscow | antuka |
15.12.14 | 1. kolo | Anna Morgina | Margarita Lazareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Navi Mumbai | tvrdý |
19.12.11 | semifinále | Anna Morgina | Margarita Lazareva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Djibouti | tvrdý |
Anna Morgina form & Margarita Lazareva form
Anna Morgina - posledné zápasy
W15 Colorado - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
24.07.21 semifinále | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.21 štvrťfinále | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.21 štvrťfinále | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.01.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.21 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.21 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.20 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.20 semifinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
16.10.20 štvrťfinále | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Margarita Lazareva - posledné zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |