ZÁPAS
05.10.17 | 2. kolo | Anna Kubareva | Basak Akbas | 6-2, 6-4 | Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anna Kubareva | Basak Akbas | |
1. podanie % | 33/48 (69%) | 49/69 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/33 (64%) | 23/49 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/15 (47%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 40/69 (58%) | 20/48 (42%) |
Vyhrané body celkom | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
14.02.00, 24 rokov
14.02.00, 24 rokov
Anna Kubareva vs. Basak Akbas - Vzájomné zápasy
05.10.17 | 2. kolo | Anna Kubareva | Basak Akbas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Sozopol | tvrdý |
Anna Kubareva form & Basak Akbas form
Anna Kubareva - posledné zápasy
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
11.05.23 3. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu |
Basak Akbas - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daphne Belen Marquez | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Bademci | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Kourkina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Ana Vrljic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Alina Povidalo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Mila Mejic | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.17 1. kolo | vs. Elena Kraleva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Artvin - tvrdý | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Ankita Raina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
06.07.17 2. kolo | vs. Melis Sezer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.17 1. kolo | vs. Ebru Zeynep Yazgan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 0-6 | detail zápasu |