ZÁPAS
08.07.18 | 1. kolo kval. | Anna Gabric | Yana Morderger | 6-3, 6-1 | Versmold | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Gabric | Yana Morderger | |
1. podanie % | 29/54 (54%) | 14/44 (32%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/29 (76%) | 11/14 (79%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/25 (44%) | 6/30 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/44 (61%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkom | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Yana Morderger | |
0-0, 15-40 | ||
2-1 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Gabric | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Yana Morderger | |
5-2 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Gabric | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-1 | Yana Morderger | |
Anna Gabric | 3-1 | |
0-0, 40-0 | ||
Anna Gabric | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Gabric vs. Yana Morderger - Vzájomné zápasy
08.07.18 | 1. kolo kval. | Anna Gabric | Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Versmold | antuka |
Anna Gabric form & Yana Morderger form
Anna Gabric - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Yana Morderger - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu |