ZÁPAS
11.08.17 | 2. kolo | Anna Gabric | Valentyna Ivakhnenko | 7-5, 3-6, 6-0 | Hechingen | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Gabric | Valentyna Ivakhnenko | |
1. podanie % | 86/105 (82%) | 67/93 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/86 (53%) | 34/67 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/19 (53%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 49/93 (53%) | 49/105 (47%) |
Vyhrané body celkom | 105/198 (53%) | 93/198 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Gabric vs. Valentyna Ivakhnenko - Vzájomné zápasy
11.08.17 | 2. kolo | Anna Gabric | Valentyna Ivakhnenko | 7-5, 3-6, 6-0 | detail zápasu | Hechingen | antuka |
Anna Gabric form & Valentyna Ivakhnenko form
Anna Gabric - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Valentyna Ivakhnenko - posledné zápasy
W25 Koksijde - antuka | ||||
11.08.21 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.21 1. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.19 semifinále | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.19 štvrťfinále | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |